iPos


Posiadanie urządzenia fiskalnego to podstawowy wymóg prawny w sprzedaży detalicznej. Kupując iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów


co potwierdza homologacja nr PT 24/2015 wydana przez Główny Urząd Miar. Jednak spełnienie wymagań to nie wszystko czego możesz się spodziewać po tej drukarce – to przede wszystkim profesjonalne narzędzie zaprojektowane przez lidera branży, firmę Innova, z myślą o wygodnej i niezawodnej obsłudze sprzedaży, posiadające czytelny wyświetlacz dla klienta, prosty mechanizm obsługi papieru i akumulator zapewniający pracę kasoterminala nawet do 2 godzin bez zasilania.

Komputer

Czyli terminal.


Aby zapewnić obsługę sprzedaży potrzebujesz właściwego systemu. Zwykle do obsługi drukarki fiskalnej potrzebny jest jeszcze komputer oraz odpowiednie oprogramowanie. Wiemy o tym i dlatego wyposażyliśmy kasoterminal w... terminal płatniczy. Konkretnie w najlepszy na rynku terminal renomowanej firmy Verifone, który z łatwością obsłuży aplikację do prowadzenia sprzedaży. A skoro jest terminalem to przy okazji również obsłuży płatności kartami. Udany duet! Terminal spełnia surowe wymagania organizacji PCI Security Standards Council, jest wyposażony w wyraźny, kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 3,5" oraz trwałą i ergonomiczną, podświetlaną klawiaturę, zapewniając wygodną obsługę sprzedaży. Jednocześnie zapewnia odczyt kart płatniczych wszelkiego typu – zarówno zbliżeniowych jak i stykowych z paskiem magnetycznym oraz chipowych.

Taryfy

Wybierz adekwatnie do potrzeb.

Platforma iPOS web jest dostępna w trzech pakietach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Bezkontraktów i długotrwałych zobowiązań – dobierz pakiet stosownie do sytuacji i swobodnie zmieniaj w zależności od potrzeb, a nasz system dostosuje się do Ciebie bez konieczności wymiany sprzętu. Jesteśmy gotowi na rozwój Twojego biznesu – jeśli postanowisz otworzyć nowy sklep, albo zwiększyć liczbę stanowisk kasowych, wystarczy dokupić kasoterminale i je uruchomić a reszta zadzieje się automatycznie.