O nas

Firma RAVIS od marca 2017 roku

Pełni rolę Serwisu Głównego urządzeń fiskalnych marki Innova.

Rozpoczynając działalność w 1993 roku byliśmy jednym z pionierów na świeżo powstałym rynku urządzeń fiskalnych. Swoje pierwsze uprawnienia (ZETO) zdobyliśmy już w 1993 roku, a w następnych latach poszerzyliśmy swoje usługi o serwis kolejnych urządzeń – marek Posnet, Elzab, Optimus (obecnie Novitus), Torell-Sharp, IBM, PPIETC.

W pełni profesjonalne usługi najwyższej jakości świadczymy dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku urządzeń fiskalnych, systemów sprzedaży i księgowości.

Równocześnie rozwijaliśmy swoją ofertę o pełną obsługę systemów sprzedaży detalicznej, gastronomii i hotelarstwa. Kolejne lata to intensywny rozwój oferty rozwiązań dla firm – w naszej ofercie znajdują się systemy GiP, Symfonia, Insoft, Softech.

Pierwszą współpracę z marką Innova nawiązaliśmy w 2001 roku. Nasze długoletnie i kompleksowe doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisu różnorodnych urządzeń fiskalnych zostało docenione poprzez powierzenie nam w 2005 roku roli oddziału Innova SA – w pełni w oparciu o zasoby firmy RAVIS.

Przez kolejne 11 lat jako oddział Innova SA zbudowaliśmy sieć dilerską w południowej Polsce, prowadziliśmy szkolenia dla serwisantów oraz prezentacje urządzeń marki Innova. W tym czasie obsługiwaliśmy ponad 250 firm, wydaliśmy ponad 650 uprawnień serwisowych, sprzedaliśmy ponad 6000 urządzeń fiskalnych marki Innova.

Równocześnie pełniliśmy rolę serwisu fabrycznego z pełnym zakresem napraw w tym wymianą pamięci fiskalnych. Obsługiwaliśmy wszystkie urządzenia wyprodukowane przez Innova SA w tym kasy, drukarki, taksometry, sprawdzarki cen.

  • Równocześnie pełniliśmy rolę serwisu fabrycznego z pełnym zakresem napraw w tym wymianą pamięci fiskalnych. Obsługiwaliśmy wszystkie urządzenia wyprodukowane przez Innova SA w tym kasy, drukarki, taksometry, sprawdzarki cen.
  • Wiosną 2017roku podpisaliśmy z Innova SA umowę o przejęciu roli Serwisu Głównego urządzeń fiskalnych wyprodukowanych przez Innova SA.
  • Od marca 2017 do marca 2018 wykonaliśmy ponad 1700 napraw serwisowych kontynuując wszystkie działania dotychczasowego serwisu głównego w Izabelinie.

Nasza doświadczona ośmioosobowa załoga pozostaje do Państwa dyspozycji.